↓ خدمات میزبانی با کیفیت و پایدار (میهن وب سرور) ↓

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طریقه حمایت مالی یا غیر مالی کاربران از هکد کنسولز
Star 
با سلام

کاربران و دوستان گرامی همانطور که آگاه هستید هر سایتی برای اینکه بتونه به فعالیت خودش ادامه بده و بخواد پیشرفت کنه 100% نیاز به حمایت کاربرانش داره

سه روش تاثیر گذارتر رو در اینجا عرض می کنم تا شما عزیزان هر کدام را که مایل بودید انجام دهید و ما را حمایت کنید
252
(البته اگر بخواهید میتوانید هر سه مورد یا دو مورد را نیز انجام دهید) :

1- می توانید با یکی دو دقیقه وقت گذاشتن تولبار ما را از طریق توضیحات موجود در لینک زیر نصب و استفاده کنید که برای بهتر شدن رتبه سایت ما خوب هست
همچنین با این کار ( مدال نصب تولبار هکد کنسولز ) + 2 واحد اعتبار نیز به پروفایل کاربری شما افزوده خواهد شد: کلیک کنید

2- لینک انجمن رو در سایت های دیگر درج کنید. اطلاعات بیشتر در لینک مقابل (((مدال حمایت از هکد کنسولز))) : کلیک کنید

3- حمایت مالی ، در این حالت هر فرد و کاربری که تمایل داشت مبلغ مورد نظرش را به شماره حساب موجود در لینک زیر واریز می کند:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
برای مورد شماره سه لطفا نام و مبلغ واریزی را از طریق این لینک به من پیغام خصوصی فرمایید البته اگر خواستید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

متن پنهان
شماره 2 قبلی که چون سایت الکسا قسمت ریویو رو حذف کرده دیگر قابل انجام نمیباشد:
"We're sorry, but the website reviews feature has been retired."

125
این هم آموزش برای گزینه شماره 2 برای کاربرانی که به قبلا از سایت الکسا استفاده نکردن و آشنایی ندارن
نحوه حمایت از ما در سایت الکسا:

ابتدا با کلیک بر روی لینک مقابل به سایت
مراجعه کنید و طبق آموزش تصویری زیر ثبت نام نمایید

[عکس: alexa-h-1.jpg]

و بعد در همین صفحه ای که هستید به لینک زیر برید تا مشخصات سایت ما نمایان شود

و بر روی دکمه Write a Review کلیک کنید و بعد دقیقا مثل تصویر زیر فیلد ها را پر دهید

[عکس: alexa-h-2.jpg]

144

[عکس: alexa-h-4.jpg]

با سپاس از همکاری شما

249

[عکس: alexa-comment.jpg]

221 از این پس، تمامی سوالات عمومی که از طریق پیام خصوصی ارسال شوند، بدون بررسی و پاسخ حذف خواهند شد! 
* در جهت حفظ نظم انجمن‌ها، خواهشمندیم سوال خود را در قسمت مناسب و مربوط به خودش درج کنید *

خدمات میزبانی وب و سرور (میهن وب سرور)
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • player, Ayoub_14, jamal64
تشکر پاسخ
من انجام دادم میتونید مشاهده کنید
با تشکر
  • Admin, Ayoub_14
تشکر پاسخ
Star 
(2013-07-15, 11:01 PM)player نقل قول به نقل از ->من انجام دادم میتونید مشاهده کنید
با تشکر
ممنون دوست عزیز - 30 واحد اعتبار الان برای شما اهدا میشه ولی مدال رو ایشالا فردا به هسته سایت اضافه میکنیم و انجام میدیم
221 از این پس، تمامی سوالات عمومی که از طریق پیام خصوصی ارسال شوند، بدون بررسی و پاسخ حذف خواهند شد! 
* در جهت حفظ نظم انجمن‌ها، خواهشمندیم سوال خود را در قسمت مناسب و مربوط به خودش درج کنید *

• Ayoub_14, jamal64
تشکر پاسخ
انجام شد.ممنونم برا همه چی
از بین روزهای سخت و انسانهای سخت این انسانهای سخت هستند که باقی می مانند
تشکر پاسخ
(2014-08-27, 09:40 PM)jamal64 نقل قول به نقل از ->انجام شد.ممنونم برا همه چی
درود. بله تصویر نصب تولبار شما دریافت شد. مدال و 2 واحد اعتبار اهدا شد. با تشکر 252

• jamal64
تشکر پاسخ
سلام من هم تولبار رو نصب کردم.

از زحماتتون ممنون.
من از Aug 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( Trunks )
  • Admin
تشکر پاسخ
(2014-08-28, 07:41 PM)Trunks نقل قول به نقل از ->سلام من هم تولبار رو نصب کردم.

از زحماتتون ممنون.
سلام. ممنون دوست عزیز. مدال + 2 واحد اعتبار اهدا شد. 252

تشکر پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان