↓ خدمات میزبانی با کیفیت و پایدار (میهن وب سرور) ↓

« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کپی خور کردن انواع کنسول وی حتی ورژن 4.3 | wii
(2016-08-01, 05:23 PM)mparsha نقل قول به نقل از ->سلام کنسول من از اول کپی خور شده بود و بازیها رو از روی هارد اکسترنال اجرا میکرد ولی با گذاشتن یک سی دی بازی اوریجینال امریکایی و اپدیت شدنش دیگه هارد اکسترنال رو نمیخونه. میتونین راهنمایی کنین چه باید بکنم یا جایی رو میشناسین که کنسول ببرم برام کپی خورش کنن؟

سلام
کپی خورش از بین رفته و باید در صورت امکان مجدد کپی شود.
طبق آموزش اگر میتونید بررسی کنید و یا از تعمیرکارهای محل زندگی خود جهت کپی خور کردن درخواست کنید.
221 از این پس، تمامی سوالات عمومی که از طریق پیام خصوصی ارسال شوند، بدون بررسی و پاسخ حذف خواهند شد! 
* در جهت حفظ نظم انجمن‌ها، خواهشمندیم سوال خود را در قسمت مناسب و مربوط به خودش درج کنید *

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ
با سلام
من یک wii با ورژن 4.2u از یک نفر خریدم .در منو فقط homebrow و nintendon وجود داره .فروشنده گفت کپی خوره ولی باید چند تا فایل قبل از زدن sd card بریزی روی sd card.و دیگه اطلاع زیادی نداشت.

الان من یک بازی ماریو دانلود کردم برای اجراش باید چه کار کنم؟
تشکر پاسخ
سلام
اطلاعات کم هست... شما مراحل پایانی آموزش رو مطالعه و با نرم افزارهای مربوطه امکان اجرای فایل بازی رو بررسی کنید
221 از این پس، تمامی سوالات عمومی که از طریق پیام خصوصی ارسال شوند، بدون بررسی و پاسخ حذف خواهند شد! 
* در جهت حفظ نظم انجمن‌ها، خواهشمندیم سوال خود را در قسمت مناسب و مربوط به خودش درج کنید *

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ
سلام بر اساتید محترم
من یه وی رجین u ورژن 4.1 دارم.بازیها رو روی هارد ریختم موقع اجرا بعد از چند دقیقه از بازی یهو قطع میشه و تصویر وایمیسته و تا از برق نکشی و دوباره وصل نکنی کار نمیکنه در واقع دستگاه هنگ میکنه .میخوام ببینم ایا اشکال از اپدیت نبودن دستگاس یا نرم افزار هک اشکال داره و یه سوال هم اینکه چطور میشه دستگاهو اپدیت کرد البته بی دردسر الان هرچی با خود دستگاه اپدیت میکنم نمیشه.بعضی از بازیها هم روی دمو اول بازی گیر های کوچیکی داره و تو یکی دوتاشون هم کلا وسط دمو بازی وایمیسته وتا برقو قطو وصل نکنی دستگاه راه نمیوفته .ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر پاسخ
(2017-04-14, 07:40 PM)wsxwsxw نقل قول به نقل از ->سلام بر اساتید محترم
من یه وی رجین u ورژن 4.1 دارم.بازیها رو روی هارد ریختم موقع اجرا بعد از چند دقیقه از بازی یهو قطع میشه و تصویر وایمیسته و تا از برق نکشی و دوباره وصل نکنی کار نمیکنه در واقع دستگاه هنگ میکنه .میخوام ببینم ایا اشکال از اپدیت نبودن دستگاس یا نرم افزار هک اشکال داره و یه سوال هم اینکه چطور میشه دستگاهو اپدیت کرد البته بی دردسر الان هرچی با خود دستگاه اپدیت میکنم نمیشه.بعضی از بازیها هم روی دمو اول بازی گیر های کوچیکی داره و تو یکی دوتاشون هم کلا وسط دمو بازی وایمیسته وتا برقو قطو وصل نکنی دستگاه راه نمیوفته .ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
کنسول کپی خور به به هیچ عنوان به صورت آنلاین آپدیت نمیکنن! یا بریک میشه و یا کپی خورش از بین میره و ....
(مگه شرکت سازنده کپی خور عرضه میکنه که به صورت رسمی بتونید آپدیت کنید؟)

در پست اول روش آپدیت نوشته شده اگه توانایی انجام دارید باید با دقت زیاد و مرحله به مرحله انجام دهید.

مورد بازی ها هم تست کنید ممکنه با تغییر IOS اجرای بازی رفع شه و نیاز به آپدیت نباشه.

خدمات میزبانی وب
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • wsxwsxw
تشکر پاسخ
از راهنمایی تون متشکرم مدیر محترم
  • Admin
تشکر پاسخ
سلام
روی دستگاهی که کپی خور شده باشه می شه از فایل iso هر ریجنی استفاده کرد؟
تشکر پاسخ
سلام
بستگی داره به روش استفاده و اجرای بازی، ولی در نرم افزاری که اجرا می کنید بررسی کنید معمولا گزینه ای جهت امکان اجرای ریجن های مختلف وجود داره

خدمات میزبانی وب
  • eh.zamani
تشکر پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان