↓ خدمات میزبانی با کیفیت و پایدار (میهن وب سرور) ↓

« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار های مورد نیاز پس از جیتگ کردن
(2017-09-14, 04:29 PM)javcity نقل قول به نقل از ->یه برنامه که دیگه نیازی به استفاده از داشبورد اصلی  ایکس باکس نداریین و عکس بازی ها رو هم نشون میده مثله free style...................................... نمیدونم

اها وقتی داخل aruraمیری راهی هست بتونی برگردی به داشبورد اصلی ایکس باکس؟
تشکر پاسخ
سلام ادمین جان
اگه میشه درباره auroraبرام توضیح بده ایا برای کاور بازی ها باید اینترنت وصل باشه به دستگاه؟؟؟
تشکر پاسخ
(2017-09-14, 11:49 PM)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام ادمین جان
اگه میشه درباره auroraبرام توضیح بده ایا برای کاور بازی ها باید اینترنت وصل باشه به دستگاه؟؟؟

سلام
خودم استفاده نکردم ولی احتمالا کاورها رو هم به صورت پکیج بشه دانلود و امپورت کرد و هم از طریق خود نرم افزار دانلود کرد.

این لینک ها ممکنه بهتر کمک کنه:
کد:
http://phoenix.xboxunity.net/
https://www.se7ensins.com/forums/threads/how-to-install-aurora-dashboard-w-skins-coverflow-layouts.1459755/
221 از این پس، تمامی سوالات عمومی که از طریق پیام خصوصی ارسال شوند، بدون بررسی و پاسخ حذف خواهند شد! 
* در جهت حفظ نظم انجمن‌ها، خواهشمندیم سوال خود را در قسمت مناسب و مربوط به خودش درج کنید *

خدمات میزبانی وب
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • MONTOLIVO
تشکر پاسخ
از این لینک ها که چیزی نفهمیدم. حتما باید نت به دستگاه وصل باشه یا نه؟
بعد غیر از این نرمفزار ..نرمفزاری دیگه هست که بدون دانلود کاور بازی ها رو بیاره ؟؟یا راهی هست که دستی تصویر کاور بازی ها رو با گوشی یا pcدانلود کنم بعد بریزم تو فلش بعد یه کاریش بکنم؟
تشکر پاسخ
در هر صورت اگه بخواهید با خود نرم افزار دانلود کنید بله باید به نت متصل شه. (مگر اینکه نرم افزاری به صورت پیشفرض کاورها رو درونش داشته باشه)
و بر روی اکثر نرم افزارها فکر کنم امکان افزودن دستی هم باشه، یعنی اگه کاورها رو در مسیری که نرم افزار از اون کاورها رو میخونه کپی کنید باید که اوکی باشه.
221 از این پس، تمامی سوالات عمومی که از طریق پیام خصوصی ارسال شوند، بدون بررسی و پاسخ حذف خواهند شد! 
* در جهت حفظ نظم انجمن‌ها، خواهشمندیم سوال خود را در قسمت مناسب و مربوط به خودش درج کنید *

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ
(2017-09-15, 12:11 PM)Admin نقل قول به نقل از ->در هر صورت اگه بخواهید با خود نرم افزار دانلود کنید بله باید به نت متصل شه. (مگر اینکه نرم افزاری به صورت پیشفرض کاورها رو درونش داشته باشه)
و بر روی اکثر نرم افزارها فکر کنم امکان افزودن دستی هم باشه، یعنی اگه کاورها رو در مسیری که نرم افزار از اون کاورها رو میخونه کپی کنید باید که اوکی باشه.

مرسی که همیشه جوابگو کاربر ها هستی 
این انجمن از همه انجمن هایی که دیدم بهتره
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
تشکر پاسخ
(2017-09-15, 01:38 PM)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->مرسی که همیشه جوابگو کاربر ها هستی 
این انجمن از همه انجمن هایی که دیدم بهتره

خواهش میکنم شما لطف دارید

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ