↓ خدمات میزبانی با کیفیت و پایدار (میهن وب سرور) ↓

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MYBB 1.6 دانلود قالب ModernVB برای مای بی بی | MYBB
(2016-11-13, 07:01 PM)Admin نقل قول به نقل از ->درود
ممکنه کدی در فایل htaccess قرار داده اید که باعث کش شدن شود
و یا ممکنه ارائه دهنده هاست شما جدیدا نرم افزار کش روی سرور نصب و فعال کرده باشد
البته نام قالب رو در زمان ویرایش دقت کنید تا فایل یا کد صحیح را ویرایش کنید و چند بار Ctrl+F5 بزنید ممکنه خود مرورگر کش کرده باشه
همچنین اگر از نسخه های قدیمی این انجمن ساز استفاده می کنید احتمال دارد در آن نسخه چنین باگی وجود داشته باشد

درود

نخیر عزیز این مشکل از زمانی به وجود اومد که یک پلاگین به نام برترین ارسال کنندگان رو نصب کردم و بعدا پاکش کردم  اومد یعنی علت بعضی از کَش شدن انجمن مشکل پلاگین هستش و الان من پلاگین رو حذفش کردم بازم درست نشد  تغییرات دیگر اِعمل میشه فقط تغییرات استایل (golba css) اِعمال نمیشه پشتیبانی هاست هم اطلاع دادم  اونا هم جواب منو گفتن مشکل پلاگینه
تشکر پاسخ
خوب در هر حال تغییری صورت گرفته که این مشکل بوجود آمده (حال یا به صورت دستی یا به صورت پلاگین و... )
بهتره قبل از نصب پلاگین جدید و تست نشده یک بکاپ کامل از فایل ها و دیتابیس ایجاد و دانلود کنید تا در صورت نیاز بتونید بدون مشکل بازگردانی کنید.

یکی از بخش مدیریت، بازسازی همه کش ها رو بزنید و نیز اگه فایل قالب رو دارید یکبار با نام دیگری در سیستم وارد کنید و یا از قالب کنونی خروجی گرفته و با نام دیگری وارد کنید.
221 از این پس، تمامی سوالات عمومی که از طریق پیام خصوصی ارسال شوند، بدون بررسی و پاسخ حذف خواهند شد! 
* در جهت حفظ نظم انجمن‌ها، خواهشمندیم سوال خود را در قسمت مناسب و مربوط به خودش درج کنید *

خدمات میزبانی وب و سرور (میهن وب سرور)
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Develepor
تشکر پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان