هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 3.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل آپدیت کنسول Xbox360 جیتگ یا RGH شده
(2018-11-24, 03:40 PM)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
ابتدا دقت کنید تمام مراحل رو بدون مشکل و خطا انجام دهید.
از آخرین نسخه سالم نرم افزارها استفاده کنید.
مدل کنسولتون چی هست دقیقا؟ مجدد glitch2m را انتخاب کنید.

سلام خسته نباشید 
اطلاعات سیستم من به شکل زیره

[عکس: mnh7_picsart_02-22-12.26.01.jpg]

فایل ناند رو با simple-360-nand-flasher-v1.4-beta و ورژن 1.2 گرفتم ولی داخل برنامه زیر خطای سایز میده 
[عکس: nxw2_screenshot_(89).jpg]

طبق سایت زیر پیش رفتم و 
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
 وupdflash.bin رو به فلش انتقال میدم ولی تو صفحه زیر A رو که میزنم هیچ  اتفاقی نمیفته و بعدش دوباره A رو میزنم میپره بیرون
[عکس: ju4b_picsart_02-22-12.31.13.jpg]

کلید B روهم که میزنم این صفحه میاد

[عکس: nxuj_picsart_02-22-12.27.29.jpg]
[عکس: b6ri_picsart_02-22-12.28.10.jpg]

سیستمم بالا میاد و آپدیت نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار کنم
پاسخ
سلام
اگه همه چیز رو درست انجام داده اید و ناند سالم از کنسول دریافت کرده اید ادامه دهید، طبق تصویر خودتون میگه برای نوشتن ناند دکمه Start رو بزنید.
221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و هم امکان جستجو برای کاربران جدید نیز وجود داشته باشد!

* به سوالات عمومی در پیام خصوصی پاسخ ارسال نخواهد شد! *

اجاره بازی دیجیتالی XboxOne و گلد اشتراکی و ظرفیت آفلاین
پاسخ
سلام چطوری چک کنم ببینم فایل ناند که گرفتم سالمه که دستگاه آسیب نبینه؟؟ ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید
پاسخ
سلام من آپدیت کردم ولی روشن میکنم دیگه هیچ صفحه ای بالانمیاد فقط چراغ روشن میشه لطف میکنید ایدی تلگرام یا راه ارتباطی دیگه ای به ما بدین یا دقیق راهنمایی کنید که چیکار کنم
پاسخ
(2019-02-27, 07:28 PM)zakohav07 نقل قول به نقل از ->سلام من آپدیت کردم ولی روشن میکنم دیگه هیچ صفحه ای بالانمیاد فقط چراغ روشن میشه لطف میکنید ایدی تلگرام یا راه ارتباطی دیگه ای به ما بدین  یا دقیق راهنمایی کنید که چیکار کنم

سلام
احتراما مسئولیت استفاده از آموزش ها با خود کاربران هست و متاسفانه پشتیبانی تلفنی و یا در شبکه های مجازی قابل ارائه نیست.
اگر ناند سالم دریافت کرده باشید و داشته باشید در نهایت احتمال درست شدن کنسولتون زیاد هست.
نکته: ممکنه بعد از آپدیت، بوت شدن کنسول دچار تاخیر شده باشه یکی دو دقیقه بیشتر صبر کنید.
(یا اگه کاور کنسول رو باز کرده بودید ممکنه مواردی مثل بروز اتصال کوتاه یا دست زدن به سیم کشی و... باعث مشکل بوت نشدن شده باشه!)
آیا تمام مراحل رو به دقت و به ترتیب پیش رفتید؟
از کدام آموزش استفاده کردید؟ (از یک اموزش یا ترکیب چند آموزش؟)
جهت خواندن و نوشتن ناند دقیقا از چه نرم افزاری استفاده کردید؟
221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و هم امکان جستجو برای کاربران جدید نیز وجود داشته باشد!

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • zakohav07
پاسخ
سلام از همین آموزش و چون اسلیم هست از برنامه های پست دوم استفاده کردم ، دقیقاًم مثل آموزش پیش رفتم و کنسولم باز نکردم چن ساعتم صبر کردم ولی بالا نمیاد متاسفانه حتی صفحه xell نمیاد دیگه.
----- ارسال های ادغام شده -----
(2019-02-28, 03:54 AM)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
احتراما مسئولیت استفاده از آموزش ها با خود کاربران هست و متاسفانه پشتیبانی تلفنی و یا در شبکه های مجازی قابل ارائه نیست.
اگر ناند سالم دریافت کرده باشید و داشته باشید در نهایت احتمال درست شدن کنسولتون زیاد هست.
نکته: ممکنه بعد از آپدیت، بوت شدن کنسول دچار تاخیر شده باشه یکی دو دقیقه بیشتر صبر کنید.
(یا اگه کاور کنسول رو باز کرده بودید ممکنه مواردی مثل بروز اتصال کوتاه یا دست زدن به سیم کشی و... باعث مشکل بوت نشدن شده باشه!)
آیا تمام مراحل رو به دقت و به ترتیب پیش رفتید؟
از کدام آموزش استفاده کردید؟ (از یک اموزش یا ترکیب چند آموزش؟)
جهت خواندن و نوشتن ناند دقیقا از چه نرم افزاری استفاده کردید؟
پاسخ
نه چند ساعت روشن نزارید ممکنه باعث خرابی کنسول شید، بنده عرض کردم یکی دو دقیقه بیشتر از معمول.

به نظرم بهتره همراه با CPU Key و فایل هایی که دریافت کرده اید پیش یه تعمیرکار ببرید.

پاسخ
سلام من میخوام ایکس باکس 360 رو اپدیت کنم ولی بلد نیستم هیچ برنامه ای روش نصب نیست مدلش ارکید کمکم میکنید اپدیتش کنم.
پاسخ
(2019-02-28, 01:47 PM)Admin نقل قول به نقل از ->نه چند ساعت روشن نزارید ممکنه باعث خرابی کنسول شید، بنده عرض کردم یکی دو دقیقه بیشتر از معمول.

به نظرم بهتره همراه با CPU Key و فایل هایی که دریافت کرده اید پیش یه تعمیرکار ببرید.

با سلام خودم ایکس باکس رو باز کردم ورژن 2 کورونا هست یه ناند ریدر ساختم با J-Runne ناندی که بک آپ داشتمو فلش زدم خیلی راحت کنسول بالا اومد و درس شد  
ولی متاسفانه هر کاری میکنم لامصب آپدیت نمیشه هرچی با تنظیمات مختلف ناند میسازم برا اپدیت کنسول بوت نمیشه واسه جیتگشم از یه برد run 360 استفاده کردن فک کنم به این خاطر باشه
یه مورد دیگه ام هست اینکه الا cpu key تو صفحه شل با cpu key که تو dash launch است باهم فرق میکنن Big Grin

هیچ راهی نیست ما اینو آپدیت کنیم؟؟تشکر
پاسخ
سلام
احتمالا بخشی از مراحل رو درست انجام نمیدید و فایل فلش به درستی ایجاد نمیشه و یا نسخه نرم افزارهایی که استفاده می کنید مناسب نیستن
نکته: فایل نهایی رو به صورت سخت افزاری نیز نوشته و تست کردید؟

پاسخ