هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 8 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل آپدیت کنسول Xbox360 جیتگ یا RGH شده
سلام اگه نرم افزار J Runner بهتون dash version رو نمیده این نسخه رو دانلود کنید توی این ورژن نرم افزار dash های مختلف رو داره و میتونید انتخاب کنید
----- ارسال های ادغام شده -----
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
پاسخ
سلام Xbox 360 E Series RGH موقع بالا اومدن رندوم چراغ قرمز میده بعضی وقتا ابتدای بالا اومدن بعضی وقتا تا صفحه داشبورد میاد یهو چراغ قرمز میده به ندرت کامل بالا میاد ولی XELL با اجکت بدون مشکل بالا میاد به هیچ وجه هم چراغ قرمز نمیده. ادمین عزیز میدونی مشکل چیه؟
پاسخ
سلام با تشکر از مطلب مفیدی که گذاشتید. آقا ما آپدیت کردیم به 17554 ولی بعد از آپدیت پیغام اومده برای استفاده ازکینکت باید آپدیت کنید حالا ما هر چی 17554 ارجینال رو میریزم روی فلش fat32 موقع اتصال به کنسول هیچ اتفاقی نمیفته . چکار کنم؟
کنسولم سوپر اسلیم هست و با xebuild انجام دادم
پاسخ
سلام
لطفا همه پست های همین تاپیک رو بررسی کنید، قبلا در مورد شناسایی نشدن فلش مموری راهنمایی ارسال شده.
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
من یه مشکل بزرگ برام پیش اومده خواهش میکنم کمکم کنید
من خیلی سررشته ندارم از این موضوعات
دستگاه ایکس باکسم که سوپر اسلیم هست با 4 گیگ حافظه و مدل 2009 هست با فلش اپدیت کردم
اما بعد از تموم شدن اپدیت، پشت صفحه سیاه شد و یه نوشته اومد که نمیتونیم اپدیت رو بخونیم و دوباره امتحان کنید
روی همین صفحه مونده و هیچ کاریش نمیشه کرد هیچ کدوم از دکمه های ایکس باکس هم کار نمیکنه و حتی خاموش روشن است هم کردیم اما تغییری نکرد
خواهشا اگه میدونید راهنمایی کنید من رو
نمیدونک چی کار کنم
پاسخ
کنسول جیتگ هست؟
داخل فلش چه فایلی رو کپی کرده اید؟
اگه مراحلی که انجام داده اید رو دقیق اعلام کنید، ممکنه بشه راهنمایی کرد.
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام و تشکر . من همه کارهای فوق رو درست انجام دادم ولی فلش میزنم جهت نصب اپدیت اپدیت داخل فلش شناسایی نمیشه fat32 حجم فلش 32 گیگ در پوشه روت و بدون تغییر نام اسم فایل اپدیت ریختم 
از زیپ هم استخراج شده 
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
(2021-07-14, 16:13)farhamrezae نقل قول به نقل از ->سلام و تشکر . من همه کارهای فوق رو درست انجام دادم ولی فلش میزنم جهت نصب اپدیت اپدیت داخل فلش شناسایی نمیشه fat32 حجم فلش 32 گیگ در پوشه روت و بدون تغییر نام اسم فایل اپدیت ریختم 
از زیپ هم استخراج شده 
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
لطفا تاپیک زیر رو بررسی کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • WDR03
پاسخ