سورنا - تعمیرات کنسول بازی
هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش تعمیر دسته ps3
سلام خسته نباشید همگی.یکی از دسته های ps3م ضربه خورده قابش شکسته ولی تمام قطعات داخلش سالمه.میخواستم بدونم پوستش یا قابش کجا گیرم میاد بخرم که بتونم عوضش کنم؟
تشکر پاسخ
سلام. از فروشگاه ها و تعمیرکارهای تهران سوال کنید احتمالا پیدا بشه.

221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و هم امکان جستجو برای کاربران جدید نیز وجود داشته باشد!

* به سوالات عمومی در پیام خصوصی پاسخ ارسال نخواهد شد! *

اجاره بازی دیجیتالی XboxOne و گلد اشتراکی
تشکر پاسخ
ممنون داداش دمت گرم
تشکر پاسخ
خواهش میکنم

221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و هم امکان جستجو برای کاربران جدید نیز وجود داشته باشد!

تشکر پاسخ
با سلام، دسته ps3 من روشن نمیشه و هرچی دکمه ps رو میزنم روشن نمیشه،  مطمین هستم که شارژ داره و امتحانش کردم، به شارژ که میزنم چهارتا چراغ ها چشمک زن میشن مثل حالت عادی یک دسته که شارژ میشه، اما حتی هنگام شارژ هم دکمه ps رو میزنم روشن نمیشه دسته، مشکل از کجاس؟ ممنون میشم کمکم کنید. 187
تشکر پاسخ
(2017-12-14, 08:08 PM)Arrow_hsn نقل قول به نقل از ->با سلام، دسته ps3 من روشن نمیشه و هرچی دکمه ps رو میزنم روشن نمیشه،  مطمین هستم که شارژ داره و امتحانش کردم، به شارژ که میزنم چهارتا چراغ ها چشمک زن میشن مثل حالت عادی یک دسته که شارژ میشه، اما حتی هنگام شارژ هم دکمه ps رو میزنم روشن نمیشه دسته، مشکل از کجاس؟ ممنون میشم کمکم کنید. 187

سلام
بهتره ببرید پیش تعمیرکار بررسی کنه، ممکنه قطعه ای سوخته باشه و یا موارد جزئی مثل کنده شدن سیم و...

تشکر پاسخ