هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش وصل شدن به لایو با کنسول جیتگ
Star 
با توجه به قدیمی بودن آموزش احتمالا دیگه قابل استفاده نباشه!

تا به حال چند روش جهت اتصال کنسول های جیتگ به شبکه ایکس باکس لایو وجود داشت که همه بعد از مدتی کوتاه شناسایی و مسدود شدند.
این روش رو حدود دو ماه پیش در سایت های خارجی دیدم که حال به درخواست چند تن از کاربران آموزشش رو درج کردم.

چند نکته برای اینکه سریع بن نشید: بهتره فایل های پچ شده یا دی ال سی ها و بازی های آرکید توی هارد نباشن موقع اتصال به لایو! یا حداقل اجرا نکنید.
(بازی هایی که می خواهید انجام دهید، روی هارد چک کنید از قبل هیچ فایلی نباشه. مثلا: فایل سیزن پس جیتگ - DLC - برخی نرم افزاری های مخصوص جیتگ)
بازی های مورد نظر رو مثل کنسول های LT+3.0 بریزید روی هارد و بدون پچ کردن با دیسک خودش ساده اجرا و استفاده کنید.
از پروفایل های مشکوک و مود شده - اچیومنت هک شده - آیتم آواتار هک شده اصلا استفاده نکنید.
همچنین کاربران که در داش لانچ پلاگین تعریف کردن که بازی هاشون رو موقع نصب پچ کنه که بدون دیسک اجرا شن، اول اینکه اون پلاگین رو غیرفعال کنن و موارد نصب شده با اون روش رو حذف کنن.

* در هر حال اتصال به لایو با کنسول جیتگ ریسک بالای بن شدن داره!!!

روش انجام:

1- اول اینکه کنسول باید طبق آموزش های جیتگ آپدیت شه. آموزش ساخت فری بوت برای کنسول جیتگ: کلیک کنید

2. فایل زیر را دانلود کنید.

.zip   jtag-online.zip (اندازه 98.7 KB / تعداد دانلود: 293)

3- حال فایل (launch.ini) را در روت (ریشه) هارد کنسول خود کپی کنید.

4- بعد پوشه را با فایل های درونش را در روت (ریشه) هارد کنسول خود کپی کنید. البته قبل از کپی باید فایل های KV.bin و CPUKey.bin کنسول خودتان را جایگزین کنید:
4-1- ابتدا فایل CPUKey.bin را درون Notepad باز کنید و CPU Key کنسول خود را درونش کپی کرده و فایل را ذخیره کنید تا فایل CPUKey.bin آماده شه. جهت بدست آوردن خود CPU Key کنسول را با اجکت روشن کنید.
4-2- برای بدست آوردن KV.bin نیز طبق آموزش موجود در لینک مقابل انجام دهید: کلیک کنید

5- حالا dashlaunch رو اجرا کنید. یک بار RB بزنید و روی HDD دکمه A را بزنید تا تنظیمات از روی Launch.ini لود شوند. بعد از انجام یکبار LB بزنید و در قسمت پلاگین ها بررسی کنید باید مسیر فایل اتوماتیک ثبت شده باشد.

6- یکبار RB بزنید و روی HDD دکمه X را بزنید تا تنظیمات Launch.ini ذخیره شود سپس B را زده و خارج شوید. کنسول را خاموش کنید.

7- کابل مودم ADSL را به کنسول متصل کنید و کنسول را روشن کنید معمولا باید پیغام !Success را مشاهده کنید. در Settings وارد System و بعد Network Settings شوید و Test Connection بزنید باید مراحل با موفقیت پس شن.
اگه نشد و کار ها را درست انجام داده بودید ... یعنی کنسول قبلا بن شده و باید یک فایل KV.bin بن نشده تهیه کنید و از آن فایل به جای فایل KV.bin خود استفاده کنید.

همچنین کاربرانی که کنسولشون هارد نداره:
باید تنظیمات قسمت [Plugins] در فایل launch.ini را قبل از کپی فایل، ویرایش کنن.

نمونه کدی هم که برای تایین خود حافظه باید استفاده شه به این صورت هست:
کد:
هارد داخلی کنسول
Hdd:\

فلش مموری یا هارد اکسترنال
Usb:\

مموری کارت خود کنسول
Mu:\

فلش مموری استفاده شده جهت حافظه
UsbMu:\

حافظه داخلی جاسپر
FlashMu:\

حافظه داخلی ترینیتی 4 گیگ
IntMu:\

حافظه داخلی کرونا 4 گیگ
MmcMu:\

در سایت های خارجی برای داشبورد 16767 فایل زیر قرار داده شده: (تست نشده)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

Steps:
1. Load XeX Menu
2. Create a folder called SL-FileFolder on the ROOT of your HDD:
3. Copy SigmaLive.xex file and paste to root of Hard Drive
4. Copy launch.ini file and paste to root of Hard Drive
5. Copy CPUKey.bin file and paste to SL-FileFolder Folder
6. Copy HV.bin file and paste to SL-FileFolder Folder
7. FYI: Make Sure Your KV.bin is Unbanned KV or the Server will not work.
8. Launch Dashlaunch default.xex
9. Make SigmaLive.xex as a plugin 4
10. Go to Networks
11. Disable liveblock
12. Press RB to next Page and Press A and X on Hard Drive and Press B to quit.
13. Reboot Console
14. Sign in to your Gold Account
15. Enjoy!
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jamal64، Awards، AmirSlash032، Nima، demongame، mr hak، z.s، aatf8270
پاسخ
سلام و تشکز فزاوان
من دارم مرحل رو قدم به قدم میرم اما سوالی که برام پیش اومده اینه که برا بازی نیاز به خرید گلد هست یا نه؟
و بازیرو تحت دیسک باید انحام داد یا از رو هارد؟
از بین روزهای سخت و انسانهای سخت این انسانهای سخت هستند که باقی می مانند
پاسخ
سلام
بله نیاز به گلد هست. (البته یه جایی گلد اسپوفر دیدم که فکر نکنم درست کار کنه و زود زود بن میشید. بهتره گلد یک ماهه بخرید برای تست ... چون در کل امکان بن کردن هست)
در این مورد هنوز اطلاعات دقیقی منتشر نشده ... ولی به نظرم بیشترین امنیت در اجرای بازی مثل کنسول های LT+3.0 هست. یعنی روی هارد نصب کنید و با دیسک خودش اجراش کنید. (یعنی بازی رو پچ نکنید)
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• jamal64، Nima
پاسخ
من الان همه ی مراحل رو کامل انجام دادم و همه چی درست شد.

حتما باید از روی dvd اجرا کرد؟ آخه من بیشتر بازی هام رو هارد هست. اصلا چه فرقی میکنه؟
من از Aug 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( Trunks )
  • jamal64
پاسخ
(2014-09-01, 12:11)Trunks نقل قول به نقل از ->من الان همه ی مراحل رو کامل انجماد دادم و همه چی درست شد.

حتما باید از روی dvd اجرا کرد؟ آخه من بیشتر بازی هام رو هارد هست. اصلا چه فرقی میکنه؟
ok
بله بهتره کامل رعایت شه. منظور از اینکه از هارد اجرا نکنید این هست که روی جیتگ این امکان وجود داره که بازی رو در هارد نصب و بعد پچ کنید که بدون دیسک اجرا شه. این طور نباید بکنید برای لایو!
باید به صورت عادی نصب و باید دیسک خودش از روی هارد اجرا کنید.

همچنین DLC بازی رو که می خواین اجرا کنید نباید روی هارد موجود باشه ... چون موقع لانچ اون هم اجرا و بررسی میشه که میتونه باعث بن شه.
در این روش به سرور ها و شبکه لایو رسمی متصل میشه و سیستم DRM فعال است و فایل های دستکاری شده سریع شناسایی میشن!

• Trunks، jamal64
پاسخ
سلام
پس من تمام dlc هارو پاکنم بعد شرو کنم به بازی
راستی dvdاستفاده شده باید برنرمکس باشه؟
پاسخ
(2014-09-01, 12:32)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلام
پس من تمام dlc هارو پاکنم بعد شرو کنم به بازی
سلام. بله ولی بهتره به یه هارد اکسترنالی جایی کپی کنید که بعدا نیاز شد، مجبور به دانلود مجدد نشید.

• jamal64
پاسخ
در مورد dvd برنرمکس چی؟
پاسخ
(2014-09-01, 12:57)jamal64 نقل قول به نقل از ->در مورد dvd برنرمکس چی؟
بله اونایی که باید برنر مکس باشن برنرمکس استفاده کنید. اگه هم میخواین 97% (ترانکات) استفاده کنید نباید روی هارد نصب کنید. مستقیم بزارید توی درایو و اجرا کنید.

• jamal64
پاسخ
سلام دوست عزیز
من تمام مراحل رو انجام دادم بعد از اینکه کنسول رو به اینترنت وصل میکنم مدام با پیغام اپدیت مواجه میشم که عکسشو میذارم براتون.
در ضمن کنسول به اخرین ورجن 16756 اپدیت شده اما وقتی فایل سیستم اپدیت رو میزنم به کنسول اکسترک میکنه اما اواتار ایتم ها نمیاد.
هارد کنسول رو برداشتم و کنسولم ارکید
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
پاسخ