هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بن شدن کنسول ps4
سلام مدیر.من ی بار دیگه تست کردم همچنان فیلد میشه کانکشن اما ابدیت ۹ را ک الان اومده اجازه داد دانلود کنم.حالا اینو میخوام بدونم ک اگر بن دائمی باشه، آیا اجازه ابدیت دستگاه را میده ؟اگه نه ک خب پس امیدوار باشم ب باز شدن بن، چون برای من ابدیت ۹ را داد و دانلود و ابدیت کردم
پاسخ
(2021-09-17, 15:58)Ali285 نقل قول به نقل از ->سلام مدیر.من ی بار دیگه تست کردم همچنان فیلد میشه کانکشن اما ابدیت ۹ را ک الان اومده اجازه داد دانلود کنم.حالا اینو میخوام بدونم ک اگر بن دائمی باشه، آیا اجازه ابدیت دستگاه را میده ؟اگه نه ک خب پس امیدوار باشم ب باز شدن بن، چون برای من ابدیت ۹ را داد و دانلود و ابدیت کردم

سلام
این مورد رو متاسفانه دقیق نمیدونم، ولی فکر نمیکنم مرتبط باشه.
احتمالا امکان آپدیت رو برای هر کنسول بن شده و عادی و ... باز بزارن چون در واقع این یک امتیاز مثبت برای خودشون هست،
چرا که با آپدیت کردن کنسول میتونن برخی راه های هک شدن احتمالی کنسول (یا در صورت وجود، روش های قبلی رو) رو مسدود کنن.
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
درسته ولی از این رو میگم ک اگر دستگاه من بن دایمی باشه باید بندازمش سطل اشغال بنابراین ابدیت براش عملا بیهودس حالا ابدیت ۲۰ هم ک بیاد براش
پاسخ
(2021-09-18, 11:34)Ali285 نقل قول به نقل از ->درسته ولی  از این رو میگم ک اگر دستگاه من بن دایمی باشه باید بندازمش سطل اشغال بنابراین ابدیت براش عملا بیهودس حالا ابدیت ۲۰ هم ک بیاد براش

یعنی مثلا اگه زمانی هک آفلاین برای آپدیت 17 بیاد، که کنسول رو بتونید به صورت آفلاین استفاده کنید و هر بازی رو خواستید بتونید آفلاین و رایگان اجرا کنید براتون تفاوتی نمیکنه؟؟؟
البته فقط احتمالات رو میگیم، ممکنه زمانی هک برای نسخه قبلی بیاد و شما بگید کاش آپدیت نکرده بودم و یا برای همین نسخه 17 بیاد و یا کلا نیاد.
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان