هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افت فریم ریت
با سلام

به تازگی متوجه نکته قابل توجهی شدم. البته مربوط به الان نیست.

برخی بازیهای ۳۶۰ بعضا مشکل فریم ریت پیدا میکنن که در اینترنت هم به اون اشاره شده اما سه تا بازی برام قابل توجه هست که شاید بیشتر هم باشه.

در cod 3 و condemned 2 و perfect dark zero فریم ریت برای من خیلی آزار دهنده بود اما در نت متوجه شدم در review ها به اون اشاره نشده و برخی افراد که چنین مشکلی داشتن در مقابل اکثرا پاسخ دادن که چنین مشکلی ندارن!

روی pc عجیب نیست اما روی کنسول عجیبه! چطور ممکنه برخی از گیمرها مشکل افت فریم ریت پیدا کنن؟
----- ارسال های ادغام شده -----
الان video review این ۳ تا بازی که قبلا رفتم رو دیدم و مشکل افت فریم ریت نداشتن! علتش چیه؟ ایراد از کجاست؟ چرا بقیه بازیها چنین مشکلی ندارن؟ خیلی عجیبه!
تشکر پاسخ
به عنوان مثال من الان cod aw رو دارم که مثل کره اجرا میشه ولی همین perfect dark zero که گرافیکش در مقابل advanced warfare شبیه جوکه هم کند هست هم افت فریم ریت داره!

مثال دیگه la noire هست که با وجود گرافیک بالا خوب اجرا میشه ولی مثلا cod 3 کند هست!

حتی نسخه اول بازی condemned رو دارم که موتور گرافیکیش با condemned 2 یکی هست. نکته جالب اینجاست که اولی روون هست و دومی افتضاح!
----- ارسال های ادغام شده -----
باز هم تاکید میکنم این سه بازی مشکل فریم ریت ندارن و روی کنسول من اینطوریه.
تشکر پاسخ
جالبه که توی نت نتیجه ای ندیدم! مربوط به pirate بودن بازی نیست؟
تشکر پاسخ
سلام
اگه آخرین تایتل آپدیت نصب باشه نباید تفاوتی بین اجرا بر روی کنسول دیگر کاربران باشه
البته ممکنه ناسازگاری با مانیتور یا مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری هم باشه
یا ممکنه مشکل یا اختلالی با کنسول جیتگ داشته باشن

221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و هم امکان جستجو برای کاربران جدید نیز وجود داشته باشد!

* به سوالات عمومی در پیام خصوصی پاسخ ارسال نخواهد شد! *

اجاره بازی دیجیتالی XboxOne و گلد اشتراکی
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
تشکر پاسخ
(2018-06-02, 03:05 AM)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
اگه آخرین تایتل آپدیت نصب باشه نباید تفاوتی بین اجرا بر روی کنسول دیگر کاربران باشه
البته ممکنه ناسازگاری با مانیتور یا مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری هم باشه
یا ممکنه مشکل یا اختلالی با کنسول جیتگ داشته باشن

آخه تایتل آپدیت که بخش مولتی رو پوشش میده. قبلا کنسولم جیتگ نبود هم مشکل داشتم و الان که جیتگ شده مثلا با perfect dark zero این مشکل رو دارم در حالی که در video review های یوتیوب بازی روان اجرا میشه.

بازی condemned 2 رو هنوز دارم. اگه با تایتل آپدیت مشکلش حل نشه دیگه مخم به جایی قد نمیده.

آخه tv رو هم روی حالت game mode گذاشتم و اگه قرار باشه اشکال از tv باشه باید بقیه بازیها هم مشکل فریم ریت پیدا کنن که اینطور نیست.
تشکر پاسخ
(2018-06-02, 10:18 AM)jack sparrows نقل قول به نقل از ->آخه تایتل آپدیت که بخش مولتی رو پوشش میده. قبلا کنسولم جیتگ نبود هم مشکل داشتم و الان که جیتگ شده مثلا با perfect dark zero این مشکل رو دارم در حالی که در video review های یوتیوب بازی روان اجرا میشه.

بازی condemned 2 رو هنوز دارم. اگه با تایتل آپدیت مشکلش حل نشه دیگه مخم به جایی قد نمیده.

آخه tv رو هم روی حالت game mode گذاشتم و اگه قرار باشه اشکال از tv باشه باید بقیه بازیها هم مشکل فریم ریت پیدا کنن که اینطور نیست.

تایتل آپدیت لزوما برای بخش مولتی نیست و ممکنه در هر زمان برای رفع مشکلات آفلاین و داستانی و... ارائه شه!

و اینکه کنسول شما جیتگ شده هست و ممکنه اختلالات جانبی وجود داشته باشه این مورد رو باید ابتدا روی یک کنسول دستکاری نشده بررسی کرد. (اورجینال)

221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و هم امکان جستجو برای کاربران جدید نیز وجود داشته باشد!

* به سوالات عمومی در پیام خصوصی پاسخ ارسال نخواهد شد! *

اجاره بازی دیجیتالی XboxOne و گلد اشتراکی
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
تشکر پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان