هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات متداول Xbox One
1. پرسش: کینکت جدید چه تفاوت هایی با نسخه قبلی دارد؟ و آیا کینکت ایکس باکس 360 بر روی ایکس باکس وان قابل استفاده است؟
پاسخ: کینکت جدید برای Xbox One دارای دوربین 1080p می باشد و نیز می تواند در فضاهای کوچکتر نسبت به نسخه قبلی Xbox 360 خود کار کند. همچنین دارای ویژگی نسبت حرکت 1:1 تقریبا بدون تاخیر می باشد.

استفاده از سنسور کینکت با Xbox One اختیاری است، ولی برخی از ویژگی ها مانند شناسایی خودکار بازی باز و کنترل صدا یا حرکت، بدون آن کار نخواهد کرد!

توجه داشته باشید که سنسور کینکت Xbox 360 بر روی کنسول Xbox One کار نمی کند!

2. پرسش: نمایشگر من تنها یک درگاه HDMI دارد، آیا می توانم ایکس باکس 360 را از طریق ایکس باکس وان به آن متصل کنم؟
پاسخ: بله شما می توانید ایکس باکس 360 را از طریق درگاه ورودی اچ دی ام ای (HDMI In) موجود بر روی ایکس باکس وان، به نمایشگر خود متصل کنید.

نکته: اگر دو کنسول را به هم وصل می کنید و از سنسورهای کینکت برای هر دو کنسول استفاده می کنید، توصیه می کنیم برای جلوگیری از تداخل فرمان های صوتی، یکی از میکروفن ها را غیر فعال (Mute) کنید.

3. پرسش: آیا می توانم از کنترلر سیمی یا بدون سیم ایکس باکس 360 یا دیگر لوازم جانبی آن مثل فرمان و منبع تغذیه و هدست بی سیم، بر روی ایکس باکس وان استفاده کنم؟ و یا برعکس؟
پاسخ: خیر، دسته و لوازم جانبی ای که با ایکس باکس 360 کار میکنند بر روی ایکس باکس وان قابل استفاده نیستند!
همچنین دسته و لوازم جانبی Xbox One نیز بر روی Xbox 360 قابل استفاده نیستند!

4. پرسش: آیا هارد اکسترنالی که با ایکس باکس 360 استفاده می کردم را می توانم بر روی ایکس باکس وان استفاده کنم؟
پاسخ: به صورت مستقیم خیر، باید مجدد بر روی ایکس باکس وان فرمت و شناسایی شود (اطلاعات قبلی از بین خواهد رفت) همچنین هارد مورد نظر باید دارای ظرفیت 250 گیگ یا بیشتر و USB 3.0 باشد!

5. پرسش: آیا بازی.های کارکرده بر روی ایکس باکس وان اجرا می شوند؟
پاسخ: بله مشکلی از این بابت وجود ندارد.

6. پرسش: آیا ایکس باکس وان می تواند بازی های ایکس باکس 360 را اجرا کند؟
پاسخ: بله اکثر بازی ها به کمک ویژگی پشتیبانی از نسل قبل که روزانه در حال افزایش هستند، پس از دانلود دیتای جدید و سازگار شده قابل اجرا می باشند.

7. پرسش: به چه طریقی پروفایل ایکس باکس 360 خود را به کنسول ایکس باکس وان منتقل کنم؟
پاسخ: برای این منظور باید پروفایل شما از نوع آنلاین بوده و قبلا بر روی سرورهای مایکروسافت آپلود و سینک شده و فعال باشد،
در این حالت با وارد کردن ایمیل و پسورد آن، می توانید پروفایل خود را بر روی ایکس باکس وان دانلود کنید.
(اچیومنت های دریافت شده در نسل قبل نیز منتقل خواهند شد)

8. پرسش: آیا برای استفاده از کنسول باید آن را به اینترنت متصل کنیم؟
پاسخ: خیر نیازی به این کار نیست و کنسول به صورت آفلاین نیز قابل استفاده می باشد.

9. پرسش: آیا می توانم به طور همزمان با پروفایل خود بر روی ایکس باکس 360 و هم بر روی ایکس باکس وان وارد شده و آنلاین شوم؟
پاسخ: بله، با این حال شما نمی توانید به طور همزمان بر روی بیش از یک Xbox One یا بیش از یک Xbox 360 آنلاین شوید!

10. پرسش: آیا ایکس باکس وان دارای محدودیت یا قفل منطقه ای می باشد؟
پاسخ: خیر، (برخلاف نسل قبل) ایکس باکس وان ریجن آزاد می باشد و محدودیتی در این رابطه ندارد!

11. پرسش: سرویس گلد (Xbox Live Gold) ایکس باکس چیست؟
پاسخ: برای انجام بازی های مولتی (چند نفره آنلاین) به اشتراک گلد نیاز دارید.

12. پرسش: سرویس گیم پس (Game Pass) ایکس باکس وان چیست؟
پاسخ: با سرویس گیم پس شما ماهانه به بیش از 100 بازی قدیمی و جدید دسترسی پیدا می کنید.
(معمولا لیست بازی ها ماهانه به روز می شود و چند عنوان حذف و عناوین دیگری اضافه می شود.)

13. پرسش: سرویس گیم پس التیمیت (Game Pass Ultimate) ایکس باکس وان چیست؟
پاسخ: گیم پس التیمیت به صورت همزمان شامل دو سرویس گلد و گیم پس که در بالا توضیح داده شد می باشد.

14. پرسش: آیا امکان خرید ارزان و قانونی سرویس ها و بازی های اورجینال ایکس باکس وان وجود دارد؟
پاسخ: بله، لطفا تاپیک موجود در لینک مقابل را مطالعه کنید: توضیح ظرفیت های Xbox One

15. پرسش: آپدیت بازی های نصب شده ایکس باکس وان شرایط خاصی دارد؟
پاسخ: در صورتی که برای هر کدام از بازی ها در بخش مربوطه آپدیتی نمایش داده شود بدون نصب آن آپدیت امکان اجرای آن بازی وجود ندارد مگر اینکه کنسول را آفلاین کنید،
نکته مهم: در صورتی که نصب آپدیت را تایید و شروع کنید نمی توانید آن را لغو کنید، در صورت لغو آپدیت همزمان دیتای اصلی بازی نیز حذف می شود!
221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و هم امکان جستجو برای کاربران جدید نیز وجود داشته باشد!

* به سوالات عمومی در پیام خصوصی پاسخ ارسال نخواهد شد! *

اجاره بازی دیجیتالی XboxOne و گلد اشتراکی و ظرفیت آفلاین
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان