« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 6 رای - 3.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های داشبورد ایکس‌باکس 360 نسخه 17511 افزوده شد
سلام من آپدیت 2.0.16537.0 رو میخاستم از کجا پیدا کنم؟؟؟؟؟ممنون
تشکر پاسخ
(2017-08-23, 07:38 PM)salad نقل قول به نقل از ->سلام من آپدیت 2.0.16537.0 رو میخاستم از کجا پیدا کنم؟؟؟؟؟ممنون

سلام
به پست اول اضافه شد
221 از این پس، تمامی سوالات عمومی که از طریق پیام خصوصی ارسال شوند، بدون بررسی و پاسخ حذف خواهند شد! 
* در جهت حفظ نظم انجمن‌ها، خواهشمندیم سوال خود را در قسمت مناسب و مربوط به خودش درج کنید *

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ
سلام. میخواستم بدونم از فلش بجای هارد در ایکس باکس ارکید میشه استفاده کرد، دستگاه من lt3 هستش، بازی نید فور اسپید رو توسط دستگاه روش ریختم اما وقتی میزنی بازی رو اجرا کنه میگه باید قسمت‌هایی اچ دی رو هارد کپی بشه، اما همون فلش که روش بازی نصب شده رو قبول نمیکنه و میگه هارد اورژینال باشه، فلشم 32های اسپید هم هستش، ممنون
تشکر پاسخ
(2017-11-21, 03:25 AM)Nickwood نقل قول به نقل از ->سلام. میخواستم بدونم از فلش بجای هارد در ایکس باکس ارکید میشه استفاده کرد، دستگاه من lt3 هستش، بازی نید فور اسپید رو توسط دستگاه روش ریختم اما وقتی میزنی بازی رو اجرا کنه میگه باید قسمت‌هایی اچ دی رو هارد کپی بشه، اما همون فلش که روش بازی نصب شده رو قبول نمیکنه و میگه هارد اورژینال باشه، فلشم 32های اسپید هم هستش، ممنون

سلام
بله میشه از فلش به عنوان هارد نیز استفاده کرد ولی از سمت توسعه دهنده برخی بازی ها محدودیت نصب برای هارد قرار داده شده و این تعداد کم تنها بر روی هارد اصلی کنسول امکان نصب دارند!
221 از این پس، تمامی سوالات عمومی که از طریق پیام خصوصی ارسال شوند، بدون بررسی و پاسخ حذف خواهند شد! 
* در جهت حفظ نظم انجمن‌ها، خواهشمندیم سوال خود را در قسمت مناسب و مربوط به خودش درج کنید *

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ
(2017-11-21, 09:23 AM)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
بله میشه از فلش به عنوان هارد نیز استفاده کرد ولی از سمت توسعه دهنده برخی بازی ها محدودیت نصب برای هارد قرار داده شده و این تعداد کم تنها بر روی هارد اصلی کنسول امکان نصب دارند!
سلام میخواستم از اینترنت بازی gta san andreas دانلود کنم از سایت خارجی 
به نوشته بود فایل xex. و God
برای جیتگ کدوم مناسهبه دانلود کنم؟
ممنون میشم زودتر جواب بدید
تشکر پاسخ
(2017-11-22, 06:42 PM)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام میخواستم از اینترنت بازی gta san andreas دانلود کنم از سایت خارجی 
به نوشته بود فایل xex. و God
برای جیتگ کدوم مناسهبه دانلود کنم؟
ممنون میشم زودتر جواب بدید

سلام
هر دو روی جیتگ قابل اجرا هستن.
گاد رو باید در مسیر درستش کپی کنید که اجرا شه و تصویر بازی ها کنار بازی های دیگه میاره.
ولی زکس تصویر بازی رو خودش لیست نمیکنه ولی میتونید هر جایی کپی کرده و اجرا کنید.

خدمات میزبانی وب
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • MONTOLIVO
تشکر پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: drblackrain، 1 مهمان