سورنا - تعمیرات کنسول بازی
هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 6 رای - 3.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های داشبورد ایکس‌باکس 360 نسخه 17511 افزوده شد
(2018-04-16, 10:51 PM)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم
کار خاصی نداره همون تاپیک آپدیت جیتگ هست.
روش هم توضیح دادم:
ابتدا کنسول جیتگ رو با ساخت فری بوت به آخرین نسخه آپدیت کنید و بعد از طریق فایل آپدیت رسمی (دقیقا طبق نسخه داشبورد نصب شده) آیتم و لباس هم نصب کنید.
در کل کنسول جیتگ رو هر نسخه ای که باشه بعد شما فایل آپدیت رسمی همون نسخه رو با فلش مموری روش نصب کنید (آیتم ها و لباس آواتار و آپدیت کینکت) نصب میشه.
آقا یه دنیا ممنون حل شد مرسی
تشکر پاسخ
(2018-04-16, 11:03 PM)Erfan1994 نقل قول به نقل از ->آقا یه دنیا ممنون حل شد مرسی

خواهش میکنم

221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و هم امکان جستجو برای کاربران جدید نیز وجود داشته باشد!

* به سوالات عمومی در پیام خصوصی پاسخ ارسال نخواهد شد! *

اجاره بازی دیجیتالی XboxOne و گلد اشتراکی
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Erfan1994
تشکر پاسخ
سلام
چطوری میتونم توی xbox 360 جیتگ شده در قسمت منو و گیمز آیکن بازی ها رو فعال کنم عکس یا آیکن هر بازی هم اونجا نمایش داده بشه
تشکر پاسخ
(2018-04-18, 07:23 PM)Erfan1994 نقل قول به نقل از ->سلام
چطوری میتونم توی xbox 360 جیتگ شده در قسمت منو و گیمز آیکن بازی ها رو فعال کنم عکس یا آیکن هر بازی هم اونجا نمایش داده بشه

سلام
لطفا سوالات رو در بخش مربوط به خود ارسال کنید.

در آخرین نسخه های داشبورد رسمی دیگه تصاویر بازی ها در حالت آفلاین فعال نیست.
میتونید از فری استایل استفاده کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و هم امکان جستجو برای کاربران جدید نیز وجود داشته باشد!

* به سوالات عمومی در پیام خصوصی پاسخ ارسال نخواهد شد! *

اجاره بازی دیجیتالی XboxOne و گلد اشتراکی
تشکر پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان