هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کپی خور کردن انواع کنسول وی حتی ورژن 4.3 | wii
سلام چجوری باید کاربر پرمیوم بشیم ؟
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • rmohammady6
پاسخ
(2019-06-10, 08:47)nik2000 نقل قول به نقل از ->سلام چجوری باید کاربر پرمیوم  بشیم ؟

سلام
هزینه سالانه دریافت میشه، در صورت تمایل لطفا از طریق پیام خصوصی با بنده در ارتباط باشید.
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • asaadv
پاسخ
سلام دوستان
یه سوال در خصوص کپی خور شدن wii
من یه دستگاه wii با فریم ور 4.3E دارم که قبلا با دیسک بازی میکردم و الان میخوام کپی خور بشه.
homebrew ios58 v25.32 ورژن 1.1.2 رو طبق آموزشها نصب کردم و اون قسمت bootMii روهم نصب کردم.
برای نصب لودر هم از neogamma استفاده کردم ورژن R9beta56 که از داخل HB اجرا میشه.
و یه پوشه با نام wbfs هم تو فلش ساختم و فایل یه بازی که البته ریجنش U هست رو ریختم داخلش و از
برنامه neogamma روی حالت USB زدم ولی فقط یه شمارش گر معکوس میاد و بعد دیگه کلا هیچ کاری نمیشه کرد و باید کنسول رو
خاموش و روشن کنم.
لطفا بفرمایید چکار باید کنم؟
متشکرم
----- ارسال های ادغام شده -----
در ضمن قصد داشتم بدم بیرون کپی خور کنن ولی چون تهران نیستم و این شرایط فعلی مشکل ساز شده خودم دست به آچار شدم.
خواهش میکنم اگر میشه راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
سلام
لطفا تمام پست های تاپیک رو بررسی کنید فکر کنم قبلا پاسخ داده شده.
و همچنین طبق توضیحات آموزش ها مرحله به مرحله و کامل باید انجام بدید تا نتیجه بده.
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان