هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل جیتگ "JTAG" و ریست گلیچ XBOX360
(2020-03-17, 17:42)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
اگه CPU Key و ناند سالم به صورت فایل یا روی کنسول وجود داشته باشه و مشکل دیگه ای براش بوجود نیومده باشه درست میشه.
یعنی اگه ناند استخراج کنیم و cpu key داشته باشه دوباره Freeboot بسازیم و بزیزیم رو دستگاه بالا میاد؟
پاسخ
(2020-03-18, 15:44)rezagh15 نقل قول به نقل از ->یعنی اگه ناند استخراج کنیم و cpu key داشته باشه دوباره Freeboot بسازیم و بزیزیم رو دستگاه بالا میاد؟

همان طور که عرض کردم اولین نکته این هست که همه این دیتا سالم و درست باشه!
امتحان کنید ضرر نداره
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • rezagh15
پاسخ
سلام
عزیز راه دیگه نیست که برد JR-Programmer بشه این کارو کرد؟ این برد خیلی نایابه و علاوه بر اون خیلی گرونه. و برای استفاده خونگی اصلا صرفه نداره، منم به شدت حساسم و میخوام خودم انجام بدم که کنسول رو دست کسی ندم. سری قبل که دادم lt3 کپی خور کنن طرف اون پیچ بلندهای کنسول رو دزدید! و الان اونارو نداره.
خوندن nand رو میشه به روش LPT انجام داد.
نوشتن nand رو که میشه با فلش انجام داد.
فقط میمونه پروگرام کردن کول رانر !!!!!! راهی هست بشه این کارو بدونه JR-Programmer انجام داد؟؟

((پیشاپیش از اینکه علمت رو اشتراک میذاری ممنون هستم))
----- ارسال های ادغام شده -----
میشه فایل ECC (یا فایل های مخصوص برد کول رانر) رو ذخیره کرد و برای فروشنده ارسال کرد تا قبل از ارسال کول رانر رو پروگرام کنه و بعد بفرسته تا نیازی به کیت JR-Programmer نباشه؟ معموولا فروشندهای برد کول رانر خودشون برد JR-Programmer رو باید داشته باشند.
پاسخ
سلام
به روش LPT هم فکر کنم میشد ولی دقیق در ذهنم نیست که برای همه مدل ها جواب میده یا نه.
اگه فروشنده قبول کنه و امکانش رو داشته باشه بله میتونه فایل رو بریزه روش و ارسال کنه.
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام بر ادمین عزیز
ممنون بابت آموزش جیتگ ایکسباکس 360
من یک سوال داشتم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دستگاه من جاسپر هست
شما در آموزش نوشتید گزینه ترینیتی را انتخاب کنیم
آیا این گزینه با جاسپر جواب میده؟
یا باید RGH1 را انتخاب کنم و سپس گزینه جاسپر رو انتخاب کنم؟
و یک سوال دیگه
این نرم افزار ها روی ویندوز 10 جواب میدن؟
سپاس
پاسخ
(2021-02-10, 15:29)Digitalburger نقل قول به نقل از ->شما در آموزش نوشتید گزینه ترینیتی را انتخاب کنیم

سلام
لطفا تصویر قسمتی که این متن نوشته شده رو ارسال کنید بررسی کنم

پاسخ
Photo 
(2021-02-10, 17:22)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
لطفا تصویر قسمتی که این متن نوشته شده رو ارسال کنید بررسی کنم

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

اینجا گزینه ای به نام جاسپر نیست

ممنون که راهنمایی میکنید Heart
----- ارسال های ادغام شده -----
ادمین عزیز
یه سوال دیگه هم داشتم
من توی یوتوب یه آموزش برای جیتگ ایکسباکس 360 جاسپر دیدم
که موقع پروگرم کردن کول رانر به صورت تصویر زیر عمل میکرد
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاک گیج شدم

خواهش میکنم راجع به این هم توضیح بدید
سپاس
پاسخ
با سلام
برای هر مدل جاسبر و تمام مدلهای xbox 360 در زمان rgh یه تامینگ واسه خودxell دستگاه هست و یه تایمینگ دیگه واسه J runer که اکثرا امتحان شده هستند و با هر مدلی فرق داره ولی اموزش از این قسمت حالت دیفالت داره که در اخر جواب درست رو خواهی گرفت
  • Admin, Digitalburger
پاسخ
(2021-02-10, 22:36)Digitalburger نقل قول به نقل از ->اینجا گزینه ای به نام جاسپر نیست
ممنون که راهنمایی میکنید Heart

شما لطفا از روی متن پیش برید، تصاویر نمونه بیشتر برای مشاهده گزینه ها قرار داده شده و ممکنه گزینه انتخاب شده در زمان تهیه برای مدل دیگری باشه چون تاپیک چند مدل رو شامل میشه.

• Digitalburger
پاسخ