سورنا - تعمیرات کنسول بازی
هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار های مورد نیاز پس از جیتگ کردن
(2017-12-12, 09:02 PM)jack sparrows نقل قول به نقل از ->با سلام
من بازیهایی قبل از جیتگ نصب کرده بودم که الان بدون دیسک اجرا میشه.
بازی های بعد جیتگ هم از طریق منوی خود کنسول نصب کردم که اونا هم بدون دیسک اجرا میشه.
یعنی با nxe2god پچ نکردم! امکان داره بعدا در اجرا یا بخش خاصی از بازی به مشکل بخورم؟

یه سوال هم راجع به title update دارم.
title update یکجور آپدیت ساختگی هست یا رسمیه؟
استفادش چیه؟ سایت مرجع برای دانلود داره؟ چجوری نصب میشه؟

سلام
اگه در داشبورد رسمی از روی دیسک بازی نصب کنید اصولا باید پچ شه که بدون دیسک اجرا شه.
خیر اگه بازی بوت شه دیگه موردی نباید باشه.

تایتل آپدیت به صورت رسمی از طرف توسعه دهنده بازی ها به جهت رفع مشکلات و باگ ها (بخش آنلاین یا آفلاین) و یا حذف یا اضافه کردن ویژگی جدید (مثلا درجه سختی جدید) یا تعریف بسته های اضافی بازی و... ساخته و منتشر میشه.
آموزش استفاده از تایتل آپدیت
221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و نیز امکان جستجو برای کاربران جدید هم وجود داشته باشد!

* به سوالات عمومی در پیام خصوصی پاسخ ارسال نخواهد شد! *

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ
سلام
میخواستم ببینم از usbوایرلس های tp linkمیتونم بجای xbox wireless adapterاستفاده کنم؟
مدل ایکس باکسم ارکد
تشکر پاسخ
(2017-12-31, 01:52 PM)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام
میخواستم ببینم از usbوایرلس های tp linkمیتونم بجای xbox wireless adapterاستفاده کنم؟
مدل ایکس باکسم ارکد

سلام
خیر اصولا چون مثل PC نیست و نمیتونید درایورش رو روی کنسول نصب کنید، لذا شناسایی نمیشه.
221 برای هر سوال، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد باید با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مناسب ارسال شود تا هم پاسخ مناسبی دریافت کنید و نیز امکان جستجو برای کاربران جدید هم وجود داشته باشد!

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ
بعد میشه از هدست ایکس باکس برای شنیدن صدا بازی(غیر از لایو)استفاده کرد
تشکر پاسخ
(2018-01-01, 01:40 PM)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->بعد میشه از هدست ایکس باکس برای شنیدن صدا بازی(غیر از لایو)استفاده کرد

معمولا خیر، فقط برخی بازی های دستوری با هدست هستن

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ
سلام خسته نباشید به شما ادمین گرامی
امروز داخل اینترنت خوندم میشه از بازی ها ps1و ps2وغیره استفاده کرد
ایا نرمفزار خاصی داره؟ اگه نرمفزار ها  رو استفاده کنم برای کنسولم مشکل پیش میاد؟
تشکر پاسخ
سلام ممنون
احتمالا امولاتور برای بازی های PS1 داشته باشه
و سعی کنید از سایت های معتبر دانلود کنید تا کنسول رو دچار مشکل نکنه

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ
(2018-01-11, 08:46 PM)Admin نقل قول به نقل از ->سلام ممنون
احتمالا امولاتور برای بازی های PS1 داشته باشه
و سعی کنید از سایت های معتبر دانلود کنید تا کنسول رو دچار مشکل نکنه

شما سایت معتبری رو میشناسید این امولاتور ها رو داشته باشه امروز سرچ زدم فقط نیتندو و ps1و pspداشت اسم سایتش هم 360 hq بود
تشکر پاسخ
نه فعلا امولاتور استفاده نمیکنم

خدمات میزبانی وب
تشکر پاسخ