سرور مجازی گرجستان
هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 آموزش آپدیت و نصب فریمور LT+3 برای ایکس باکس 360 فت دارای درایو لایتون
سلام من بعد از erase lite-on 
Getting Status from port 0xD080

Invalid Status 0x80   
 با این پیام روبرو شدم  و رایت ارور میداد  بعد دکمه  resend  device id زدم کلید یه بار قطع و صل گفت بکن بعد این مورد انجام دادم  پیام زیر اومد 
Sending Vendor Intro to port 0xD080
Status 0x80
Re-sending Vendor Intro:
............
Serial flash found with Status 0x72

Sending Device ID request to port 0xD080
Spi Status: 0x00
Manufacturer ID: 0xC2
Device ID: 0x11
Flash Name:  MXIC(MX25L2005)
Flash Size:  262144 bytes 

بعد این رایت زدم و اوکی شد 
Getting Status from port 0xD080
SPi flash found with Status 0x72

Sending Chip Erase to Port 0xD080
Erasing:
Writing target buffer to flash
Writing Bank 0: ................
Writing Bank 1: ................
Writing Bank 2: ................
Writing Bank 3: ................

Flash Verification Test !
Reading Bank 0: ................
Reading Bank 1: ................
Reading Bank 2: ................
Reading Bank 3: ................
Write verified OK !

گفتم شاید به درد دویتان بخوره ممنون از اقا امید با بت مطلب خوبش  144 , و گزینه دیگه این که بعد اپدیت باز همه بازیا رو نمیخوند نوع لنز هم عوض کردم درست شد.
پاسخ
(2014-11-01, 23:20)Admin نقل قول به نقل از ->شما مگه پست اول تاپیک و قوانین سایت رو نخوندید؟ (اولا تمامی مسئولیت استفاده از آموزش ها بر عهده خود کاربران است!)
دوما از توضیح پست اول کاملتر چی می خواهید باشه عزیز؟ حتما شما با عجله انجام دادید و یا با حوصله و سطر به سطر پیش نرفتید!
شما اول دو سه بار دقیق آموزش رو از اول تا آخر بخونید و بعد ببینید کجا رو اشتباه رفتید تا توضیح بدم. (البته اگه موردی رو اشتباه نرفته باشید که dvdkey کنسول از دست بره.)
بدون فلش موندن برد درایو قابل حل است، فقط اگه فایل dvdkey رو درست استخراج کرده باشید و اتصالی رخ نداده باشه که برد درایو یا کنسول بسوزه.

موارد بالا رو توضیح بدید راهنمایی کنم.

سلام جناب عرض ادب درایور کنسول من لایت این بود خراب شد ینی درایور وصل میکنم چراغ قرمز میده الان بنده شنیده بودم باید درایور لایت اون پیدا کنم در غیر این صورت مثلا بخوام سامسونگ یا هیتاچی بگیرم بگیرم باید فریمور درایور پاک بشه ابدیت بشه یک همچین چیزی بی ادبی نباشه سوال بنده اینه الان من درایور لایت اون پیدا کردم بخوام به کنسولم بزنم باید درایور بخوره یا نیازی نیست
پاسخ
سلام
کلا درایو جدید بگیرید باید اطلاعات درایو قبلی کنسول استخراج و روی درایو جدید نوشته شه.
اگه درایو متفاوت بگیرید کار تبدیل کمی سخت تر هست و ممکنه برخی بازی ها رو درست اجرا نکنه.
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2021-09-22, 03:04)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
کلا درایو جدید بگیرید باید اطلاعات درایو قبلی کنسول استخراج و روی درایو جدید نوشته شه.
اگه درایو متفاوت بگیرید کار تبدیل کمی سخت تر هست و ممکنه برخی بازی ها رو درست اجرا نکنه.
اها تشکر 
درایور هیتاچی گرفتم هرکاری میکنم تو ویندوز بالا نمیاد بایوس شناسایی میکنه ولی تو ویندوز بالا نمیاد 
میشه کمکم کنید?
----- ارسال های ادغام شده -----
(2021-09-22, 10:50)danialldxbt نقل قول به نقل از ->اها تشکر 
درایور هیتاچی گرفتم هرکاری میکنم تو ویندوز بالا نمیاد بایوس شناسایی میکنه ولی تو ویندوز بالا نمیاد 
میشه کمکم کنید?
یک نکته دیگه الان من درایور قبلی ندارم باید درایورش دانلود کنم درسته
پاسخ
هیتاچی فکر کنم بازی های جدید رو فقط در صورت برنرمکس بودن اجرا میکنه.
فایل راهنمای جانگل فلشر رو مطالعه کنید اصولا مراحل هیتاچی رو هم داره.
اگه رو مادربرد شما شناسایی نشه بدید بیرون انجام بدن. یا اگه داشته باشید با USB Pro معمولا راحت شناسایی میشه.

نه از کجا دانلود کنید؟ کد (DVD Key) اختصاصی داره هر کنسول! اگه نداشته باشید باید کنسول جیتگ شه تا کدش رو بدست بیارید.
282 کانال تلگرام ایکس باکس شیر ( t.me/xbox_share ) به درخواست شما کاربران گرامی فعال شد!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2021-09-22, 13:49)Admin نقل قول به نقل از ->هیتاچی فکر کنم بازی های جدید رو فقط در صورت برنرمکس بودن اجرا میکنه.
فایل راهنمای جانگل فلشر رو مطالعه کنید اصولا مراحل هیتاچی رو هم داره.
اگه رو مادربرد شما شناسایی نشه بدید بیرون انجام بدن. یا اگه داشته باشید با USB Pro معمولا راحت شناسایی میشه.

نه از کجا دانلود کنید؟ کد (DVD Key) اختصاصی داره هر کنسول! اگه نداشته باشید باید کنسول جیتگ شه تا کدش رو بدست بیارید.

اها الان که برام شناسایی نمیشه بیرون جایی رو میشناسید انجام بدن 
کد DVD Key چجوری باید پیدا کنم میشه راهنمایی کنید
پاسخ
معرفی نه متاسفانه.
اگه برد درایو قبلی رو داشته باشید از روی اون میشه خوند، اگه نه آموزش جیتگ کردن رو جستجو کنید.

پاسخ
(2021-09-22, 21:27)Admin نقل قول به نقل از ->معرفی نه متاسفانه.
اگه برد درایو قبلی رو داشته باشید از روی اون میشه خوند، اگه نه آموزش جیتگ کردن رو جستجو کنید.
سلام مجدد مهندس جان 
درایور لاین اون خراب شد متاسفانه توی جانگل فلشر بالا نمیاره که dvd key باریابی  کنم راهی هست برای بازیابی
پاسخ
سلام
کنسول و درایو رو کامل ببرید پیش یه تعمیر کار حرفه ای، ممکنه از روی همون برد درایو (با تعمیر جزئی) بتونه بخونه.

پاسخ